LocalGov Guides (2.2.0) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Body
km: តួ

en: Previous
km: មុន

en: Next
km: បន្ទាប់

en: Overview
km: ទិដ្ឋភាព​ទូទៅ

en: Promoted to front page
km: ផ្សាយ​ទៅ​ទំព័រ​មុខ
