LocalGov Guides (2.2.0) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Body
ml: ഘടന

en: Previous
ml: മുന്നത്തെ

en: Next
ml: അടുത്തത്

en: On
ml: ഓൺ

en: Overview
ml: അവലോകനം
