LocalGov Guides (2.2.0) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Previous
ne: अघिल्लो

en: Next
ne: अर्को

en: On
ne: माथि

en: Overview
ne: समिक्षा
