LocalGov Guides (2.2.0) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Body
fa: بدنه

en: Previous
fa: قبلی

en: Next
fa: بعدی

en: On
fa: روشن

en: Overview
fa: مرورکلی

en: Off
fa: خاموش

en: Promoted to front page
fa: ارتقا یافته به صفحه اصلی
