LocalGov Guides (2.2.1) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Body
gl: Corpo

en: Previous
gl: Anterior

en: Next
gl: Seguinte

en: On
gl: Activo

en: Overview
gl: Vista xeral

en: Off
gl: Desactivado

en: Promoted to front page
gl: Promocionado á páxina principal
