LocalGov Guides (2.2.1) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Body
is: Meginmál

en: Previous
is: Fyrri

en: Next
is: Næsta

en: On
is: Virkjað

en: Overview
is: Yfirlit

en: Off
is: Af

en: Promoted to front page
is: Kynna á forsíðu

en: Show title
is: Sýna titil
