LocalGov Guides (2.2.1) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Body
kk: Мазмұны

en: Previous
kk: Алдыңғы

en: Next
kk: Келесі

en: Overview
kk: Шолу

en: Promoted to front page
kk: Басты параққа шығарылған
