LocalGov Guides (2.2.1) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: Previous
ku: پێشوو

en: Next
ku: دواتر

en: Overview
ku: پیشاندانی گشتی

en: Promoted to front page
ku: لە پەڕەی سەرەتادا بڵاوکراوەتەوە
