LocalGov Guides (2.2.1) - en to ms translation catalogue (6 entries)

en: Body
ms: Kandungan

en: Previous
ms: Sebelumnya

en: Next
ms: Seterusnya

en: Overview
ms: Gambaran keseluruhan

en: Off
ms: Tutup

en: Promoted to front page
ms: Dipromosikan ke laman depan
