LocalGov Guides (2.2.1) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Body
ro: Conținut

en: Previous
ro: Anterior

en: Next
ro: Următor

en: On
ro: Pornit

en: Overview
ro: Privire de ansamblu

en: Off
ro: Oprit

en: Promoted to front page
ro: Promovat pe prima pagină
