LocalGov Guides (2.2.1) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Body
sv: Brödtext

en: Previous
sv: Föregående

en: Next
sv: Nästa

en: On
sv: På

en: Overview
sv: Översikt

en: Off
sv: Av

en: Promoted to front page
sv: Visas på startsidan

en: Show title
sv: Visa titel
