LocalGov Guides (2.2.1) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Body
uk: Вміст

en: Previous
uk: Попередній

en: Next
uk: Наступний

en: On
uk: Увімкнено

en: Overview
uk: Огляд

en: Off
uk: Вимкнено

en: Promoted to front page
uk: Винесено на головну сторінку

en: Show title
uk: Показувати заголовок

en: Guide
uk: Путівник
