LocalGov Guides (2.2.0) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Body
pl: Treść

en: Previous
pl: Poprzednie

en: Next
pl: Dalej

en: On
pl: Włączony

en: Overview
pl: Przegląd

en: Off
pl: Wyłączony

en: Promoted to front page
pl: Promowany na stronie głównej

en: Show title
pl: Wyświetl tytuł
