LocalGov Guides (2.2.0) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Body
pt: Corpo

en: Previous
pt: Anterior

en: Next
pt: Próximo

en: On
pt: Habilitado

en: Overview
pt: Visão geral

en: Off
pt: Desligado

en: Promoted to front page
pt: Promovido para a página inicial

en: Show title
pt: Mostrar título
