LocalGov Irish Planning Notices (1.0.0) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: On
ar: في

en: Date
ar: التاريخ

en: Year
ar: السنة

en: Off
ar: إيقاف

en: Promoted to front page
ar: مرقّى إلى الصفحة الرئيسية

en: Revision log message
ar: رسالة سجل المراجعة
