LocalGov Irish Planning Notices (1.0.0) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: On
az: Aktiv

en: Date
az: Tarix

en: Year
az: İl

en: Off
az: Söndürülüb

en: Promoted to front page
az: Əsas səhifəyə yüksəldi

en: Revision log message
az: Revizyon jurnalı mesajı

en: Briefly describe the changes you have made.
az: Etdiyiniz dəyişiklikləri qısaca təsvir edin.
