LocalGov Irish Planning Notices (1.0.0) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: On
be: На

en: Date
be: Дата

en: Year
be: Год

en: Promoted to front page
be: Прасунутае на галоўную старонку

en: Revision log message
be: Перагляд log-паведамлення

en: Briefly describe the changes you have made.
be: Сцісла апішыце дададзеные змены.
