LocalGov Irish Planning Notices (1.0.0) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: On
bg: Включи

en: Date
bg: Дата

en: Year
bg: Година

en: Off
bg: Изключи

en: Promoted to front page
bg: Публикувано на първа страница
