LocalGov Irish Planning Notices (1.0.0) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: On
cs: Zapnuto

en: Date
cs: Datum

en: Year
cs: Rok

en: Off
cs: Vypnuto

en: Promoted to front page
cs: Zobrazit na titulní stránce

en: Revision log message
cs: Zpráva o revizi do logu

en: Briefly describe the changes you have made.
cs: Stručně popsat provedené změny.
