LocalGov Irish Planning Notices (1.0.0) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: On
cy: Ymlaen

en: Date
cy: Dyddiad

en: Year
cy: Blwyddyn

en: Off
cy: I ffwrdd

en: Promoted to front page
cy: Hyrwyddo i dudalen blaen
