LocalGov Irish Planning Notices (1.0.0) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: On
da: Tilsluttet

en: Date
da: Dato

en: Year
da: År

en: Off
da: Afbrudt

en: Promoted to front page
da: Forfremmet til forside

en: Revision log message
da: Logbesked

en: Briefly describe the changes you have made.
da: Giv en kort beskrivelse af dine ændringer.
