LocalGov Irish Planning Notices (1.0.0) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: On
de: An

en: Date
de: Datum

en: Year
de: Jahr

en: Off
de: Aus

en: Promoted to front page
de: Auf der Startseite anzeigen

en: Revision log message
de: Protokollnachricht der Revision

en: Briefly describe the changes you have made.
de: Die vorgenommenen Änderungen kurz beschreiben.
