LocalGov Irish Planning Notices (1.0.0) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: On
el: Ανοικτό

en: Date
el: Ημερομηνία

en: Year
el: Έτος

en: Off
el: Κλειστό

en: Promoted to front page
el: Προβιβασμένο στην πρώτη σελίδα

en: Revision log message
el: Μήνυμα καταγραφής αναθεωρήσεων

en: Briefly describe the changes you have made.
el: Συνοπτικά περιγράψτε τις αλλαγές που κάνατε.
