LocalGov Irish Planning Notices (1.0.0) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: On
eo: Ŝaltita

en: Date
eo: Dato

en: Year
eo: Jaro

en: Off
eo: Malŝaltita

en: Promoted to front page
eo: Montrata en la ĉefpaĝo
