LocalGov Irish Planning Notices (1.0.0) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: On
et: Sees

en: Date
et: Kuupäev

en: Year
et: Aasta

en: Off
et: Väljas

en: Promoted to front page
et: Ülendatud esilehele

en: Revision log message
et: Muudatuse kirjeldus

en: Briefly describe the changes you have made.
et: Kirjelda lühidalt tehtud muudatusi.
