LocalGov Irish Planning Notices (1.0.0) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: On
fa: روشن

en: Date
fa: تاریخ

en: Year
fa: سال

en: Off
fa: خاموش

en: Promoted to front page
fa: نمایش در صفحه اول

en: Revision log message
fa: گزارش نسخه

en: Briefly describe the changes you have made.
fa: تغییراتی را که ایجاد کرده‌اید را به اختصار شرح دهید.
