LocalGov Irish Planning Notices (1.0.0) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: On
fi: Käytössä

en: Date
fi: Päivämäärä

en: Year
fi: Vuosi

en: Off
fi: Pois päältä

en: Promoted to front page
fi: Näytetään etusivulla

en: Revision log message
fi: Version viesti

en: Briefly describe the changes you have made.
fi: Kuvaa lyhyesti tekemäsi muutokset.
