LocalGov Irish Planning Notices (1.0.0) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: On
fr: Activé

en: Year
fr: Année

en: Off
fr: Désactivé

en: Promoted to front page
fr: Promu en page d'accueil

en: Revision log message
fr: Message du journal de version

en: Briefly describe the changes you have made.
fr: Décrire brièvement les modifications apportées.

en: File(s)
fr: Fichier(s)
