LocalGov Irish Planning Notices (1.0.0) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: On
gl: Activo

en: Date
gl: Data

en: Year
gl: Ano

en: Off
gl: Desactivado

en: Promoted to front page
gl: Promocionado á páxina principal

en: Revision log message
gl: Mensaxe do historial de revisións

en: Briefly describe the changes you have made.
gl: Describa brevemente os cambios que realizou.
