LocalGov Irish Planning Notices (1.0.0) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: On
he: פעיל

en: Date
he: תאריך

en: Year
he: שנה

en: Off
he: כבוי

en: Promoted to front page
he: מקודם לדף הראשי

en: Revision log message
he: הודעת יומן לגרסאות

en: Briefly describe the changes you have made.
he: תאור קצר של השינויים שבוצעו.
