LocalGov Irish Planning Notices (1.0.0) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: On
hi: चालू

en: Date
hi: तारीख

en: Year
hi: वर्ष

en: Off
hi: बंद

en: Promoted to front page
hi: पहले पृष्ठ पर भेज दिया है |

en: Revision log message
hi: संशोधन लॉग संदेश

en: Briefly describe the changes you have made.
hi: संक्षेप में परिवर्तन का वर्णन करे जो आपने किए हैं
