LocalGov Irish Planning Notices (1.0.0) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: On
hu: Be

en: Date
hu: Dátum

en: Year
hu: Év

en: Off
hu: Ki

en: Promoted to front page
hu: Címlapra helyezve

en: Revision log message
hu: Változatnapló-üzenet

en: Briefly describe the changes you have made.
hu: Az elvégzett változtatások rövid leírása.
