LocalGov Irish Planning Notices (1.0.0) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: On
id: Pada

en: Date
id: Tanggal

en: Year
id: Tahun

en: Off
id: Matikan

en: Promoted to front page
id: Dipromosikan ke halaman depan

en: Revision log message
id: Catatan revisi

en: Briefly describe the changes you have made.
id: Jelaskan secara singkat perubahan yang telah Anda buat.
