LocalGov Irish Planning Notices (1.0.0) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: On
is: Virkjað

en: Date
is: Dagsetning

en: Year
is: Ár

en: Off
is: Af

en: Promoted to front page
is: Kynna á forsíðu
