LocalGov Irish Planning Notices (1.0.0) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: On
it: Acceso

en: Date
it: Data

en: Year
it: Anno

en: Off
it: Spento

en: Promoted to front page
it: Promosso alla prima pagina

en: Revision log message
it: Messaggio di revisione per il log

en: Briefly describe the changes you have made.
it: Descrivere brevemente le modifiche apportate.
