LocalGov Irish Planning Notices (1.0.0) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: On
ja: オン

en: Date
ja: 日付

en: Year
ja: 年

en: Off
ja: オフ

en: Promoted to front page
ja: フロントページへ掲載

en: Revision log message
ja: リビジョンログメッセージ

en: Briefly describe the changes you have made.
ja: 行った変更について簡単に説明します。
