LocalGov Irish Planning Notices (1.0.0) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: On
lt: Įjungta

en: Date
lt: Data

en: Year
lt: Metai

en: Off
lt: Išjungta

en: Promoted to front page
lt: Iškeltas į pagrindinį puslapį

en: Revision log message
lt: Versijos pakeitimo žinutė

en: Briefly describe the changes you have made.
lt: Trumpai aprašykite ką Jūs pakeitėte.
