LocalGov Irish Planning Notices (1.0.0) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: On
lv: Aktīvs

en: Date
lv: Datums

en: Year
lv: Gads

en: Off
lv: Izslēgts

en: Promoted to front page
lv: Izvirzīts uz sākumlapu

en: Revision log message
lv: Revīzijas žurnāla pieraksti
