LocalGov Irish Planning Notices (1.0.0) - en to ms translation catalogue (5 entries)

en: Date
ms: Tarikh

en: Year
ms: Tahun

en: Off
ms: Tutup

en: Promoted to front page
ms: Dipromosikan ke laman depan

en: Revision log message
ms: Mesej penyemakan semula pengelogan
