LocalGov Irish Planning Notices (1.0.0) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: On
nn: På

en: Date
nn: Dato

en: Year
nn: År

en: Off
nn: Av

en: Promoted to front page
nn: Flytta fram til framsida

en: Revision log message
nn: Loggmelding for revisjonen
