LocalGov Irish Planning Notices (1.0.0) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: On
oc: Activat

en: Date
oc: Data

en: Year
oc: Annada

en: Off
oc: Desactivat

en: Promoted to front page
oc: Promolgut en pagina d'acuèlh

en: Revision log message
oc: Messatge del jornal de revision
