LocalGov Irish Planning Notices (1.0.0) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: On
pl: Włączony

en: Date
pl: Data

en: Year
pl: Rok

en: Off
pl: Wyłączony

en: Promoted to front page
pl: Promowany na stronie głównej

en: Revision log message
pl: Informacja o nowej wersji

en: Briefly describe the changes you have made.
pl: Zwięźle opisz dokonane przez siebie zmiany.
