LocalGov Irish Planning Notices (1.0.0) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: On
pt: Habilitado

en: Date
pt: Data

en: Year
pt: Ano

en: Off
pt: Desligado

en: Promoted to front page
pt: Promovido para a página inicial

en: Revision log message
pt: Mensagem de registro de alterações

en: Briefly describe the changes you have made.
pt: Descreva resumidamente as mudanças feitas.
