LocalGov Irish Planning Notices (1.0.0) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: On
ro: Pornit

en: Date
ro: Data

en: Year
ro: Anul

en: Off
ro: Oprit

en: Promoted to front page
ro: Promovat pe prima pagină

en: Revision log message
ro: Mesaj din jurnalul de revizuire

en: Briefly describe the changes you have made.
ro: Descrieți pe scurt modificările pe care le-ați făcut.
