LocalGov Irish Planning Notices (1.0.0) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: On
ru: Вкл

en: Date
ru: Дата

en: Year
ru: Год

en: Off
ru: Выкл

en: Promoted to front page
ru: Помещено на главную страницу

en: Revision log message
ru: Сообщение в журнал о редакции

en: Briefly describe the changes you have made.
ru: Кратко опишите внесённые вами изменения.
