LocalGov Irish Planning Notices (1.0.0) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: On
th: เปิด

en: Date
th: วันที่

en: Year
th: ปี

en: Off
th: ปิด

en: Revision log message
th: การแก้ไขการบันทึกข้อความ

en: Briefly describe the changes you have made.
th: อธิบายการเปลี่ยนแปลงที่คุณได้ทำ
