LocalGov Irish Planning Notices (1.0.0) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: On
tr: Açık

en: Date
tr: Tarih

en: Year
tr: Yıl

en: Off
tr: Kapalı

en: Promoted to front page
tr: Ana sayfaya yükseltilmiş

en: Revision log message
tr: Sürüm kayıt mesajı

en: Briefly describe the changes you have made.
tr: Yaptığınız değişiklikleri kısaca açıklayın.
