LocalGov Irish Planning Notices (1.0.0) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: On
uk: Увімкнено

en: Date
uk: Дата

en: Year
uk: Рік

en: Off
uk: Вимкнено

en: Promoted to front page
uk: Винесено на головну сторінку

en: Revision log message
uk: Повідомлення журналу про редакцію

en: Briefly describe the changes you have made.
uk: Коротко опишіть внесені зміни.
