LocalGov Irish Planning Notices (1.0.0) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: On
vi: Bật

en: Date
vi: Ngày tháng

en: Year
vi: Năm

en: Off
vi: Tắt

en: Promoted to front page
vi: Đưa lên trang chủ

en: Revision log message
vi: Nhật ký tin nhắn phiên bản
