LocalGov Irish Planning Notices (1.0.0) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: On
bo: ཁ་ཕྱེ

en: Date
bo: ཚེས་གྲངས

en: Year
bo: ལོ

en: Off
bo: ཁ་རྒྱག

en: Promoted to front page
bo: མདུན་ངོས་སུ་འོས་སྦྱོར་བྱས་པ

en: Revision log message
bo: བསྒྱུར་བཅོས་བྱས་པའི་ཟིན་ཐོ
